3 Beds
2 Baths
2,923 sqft
$499,000
1820 Prospect Street Houston TX, 77004
Price per sqft
$170.72
Built in
2008
Property size
2,923 sqft
Property type
Townhomes
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
37610637
Lot Size
0.04 Acres
Powered byLuxury Presence