2 Beds
2 Baths
1,110 sqft
$120,000
10130 Waterstone Drive Houston TX, 77042
Price per sqft
$108.11
Built in
1979
Property size
1,110 sqft
Property type
Townhomes
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
22784610
Lot Size
6.56 Acres
Other property details
Taxes
$2,545
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Monthly
Powered byLuxury Presence