2 Beds
2 Baths
1,235 sqft
$344,900
1211 Caroline Street # 1005 Houston TX, 77002
Price per sqft
$279.27
Built in
2018
Property size
1,235 sqft
Property type
Condominium
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
52377477
Taxes
$8,749
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Monthly
Powered byLuxury Presence