3 Beds
1,729 sqft
$329,900
835 Rachel Street Unit: E Houston TX, 77091
Price per sqft
$190.80
Built in
2025
Property size
1,729 sqft
MLSⓇ ID
66773743
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
4
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
0.04 Acres
Other property details
Association Fee Frequency
Monthly
Garage Spaces
2
Powered byLuxury Presence