3 Beds
2 Baths
1,486 sqft
$295,000
5007 Colmesneil Street Pearland TX, 77584
Price per sqft
$198.52
Built in
1976
Property size
1,486 sqft
MLSⓇ ID
1050030
Lot Size
0.21 Acres
Other property details
Taxes
$4,005