3 Beds
1,330 sqft
$170,000
12400 Brookglade Circle # 51 Houston TX, 77099
Price per sqft
$127.82
Built in
1980
Property size
1,330 sqft
Property type
Townhomes
MLSⓇ ID
88730968
Lot Size
0.03 Acres
Other property details
Association Fee Frequency
Monthly
Garage Spaces
2
Powered byLuxury Presence